ul. Wspólna 27a/58, 00-519 Warszawa
tel. (+48/22) 622-09-18, 622-27-73
fax (+48/22) 622-27-83
e-mail: klimaterm@klimaterm.waw.pl


Właścicielem firmy KLIMATERM jest mgr inż. Andrzej Brandt.

e-mail :
a.brandt@klimaterm.waw.pl
klimaterm@klimaterm.waw.pl
klimaterm@pro.onet.pl


Życiorys zawodowy :

rok 1975
dyplom mgr inż. inżynierii środowiska uzyskany na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska

lata 1975 - 1996
praca w Przedsiębiorstwie Projektowania i Realizacji Inwestycji Przemysłu Chemicznego "PROCHEM"(obecnie PROCHEM S.A.)

Ważniejsze projekty zrealizowane w tym czasie to :

POLFLOAT SAINT GOBEIN - huta szkła w Strzemieszycach
PEPSI COLA INTERNATIONALE - zakład produkcyjny "Źródło Pniewy"
HENKEL CLOROX - zakład produkcyjny w Helenówku
PILKINGTON SANDOGLASS - huta szkła w Sandomierzu
STOMIL OLSZTYN S.A. - Wytwórnia Opon Samochodowych
HENKEL COSMETICS - zakład produkcyjny w Helenówku
T.Z.F. POLFA - Tarchomin
ZAKŁAD PRODUKCJI TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH DLA KOPALNI W BEŁCHATOWIE
ZAKŁADY APARATURY CHEMICZNEJ "METALCHEM" w Opolu

lata 1979 -1981
praca na kontrakcie w Zakładach Petrochemicznych w Schwedt (dawna NRD)
praca na kontrakcie przy projektowaniu rurociągów energetycznych dla elektrowni w Jenschwalde (dawna NRD)

lata 1981 - 1982
staż budowlany w Tarchomińskich Zakładach Farmaceutycznych POLFA w Warszawie

rok 1982
uzyskanie uprawnień budowlanych nr St-65/82

lata 1996 - obecnie
właściciel Pracowni Projektowej Instalacji Przemysłowych i Technologicznych KLIMATERM

Nabyte 30-letnie doświadczenie zawodowe owocuje sprawną i fachową pracą w kierowaniu pracownią i prowadzeniu tematów projektowych. Potwierdzeniem tego są zrealizowane inwestycje dla wymagających wysokiej jakości świadczonych usług inwestorów krajowych i zagranicznych.


Kadra projektowa stała :

mgr inż. Aleksandra Bersz e-mail : a.bersz@klimaterm.waw.pl

mgr inż. Andrzej Czornik e-mail : a.czornik@klimaterm.waw.pl

mgr inż. Jerzy Kokoszka e-mail : j.kokoszka@klimaterm.waw.pl

mgr inż. Beata Mazurkiewicz e-mail : b.mazurkiewicz@klimaterm.waw.pl

mgr inż. Paweł Rękawek e-mail : p.rekawek@klimaterm.waw.pl


 

     Copyright Klimaterm 2018